Ромашківський ліцейП`ятниця, 26.04.2024, 13:15

Головна » 2019 » Грудень » 26 » Змагання з футзалу "Футбольні надії Рокитнянщини 2019"
Змагання з футзалу "Футбольні надії Рокитнянщини 2019"

Наші юні футболісти, учні 1 - 2 та 3 - 4 класів, вигравши зональні змагання у своїх ровесників із Телешівки, Запруддя та Шарок, вийшли до фіналу районних змагань з футболу "Футбольні надії Рокитнянщини 2019", де гідно відстояли честь школи. Учні 3-4 класів посіли 3 місце, а от учні 1-2 класів – 2 місце. Крім загальнокомандного успіху наші діти були відзначені індивідуальними нагородами, так зокрема «Кращим воротарем» турніру став учень 2 класу – Іваненко Ваня, а «Кращими гравцями зональних змагань» стали Голубець Юра – 3 клас та Голубець Рувім – 2 клас.  Діти були нагороджені грамотами та медалями, а також солодощами.

Переглядів: 247 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0