Ромашківський ліцейСубота, 27.04.2024, 15:00

П Л А Н

заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію

вивчення англійської мови у Рокитнянському районі Київської області, на 2016 рік

Відмітка про виконання

1

Ознайомлння з нормативними документами: - Указ Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» від 16.11. 2015 - Наказ МОН України №1379 від 29.12.2015 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів»

2

Проведення районних семінарів та заходів міжкурсового періоду з підвищення фахової кваліфікації вчителів англійської мови.

3

Оформлення в загальноосвітніх навчальних закладах району  тематичних стендів «2016 – Year of English in Ukraine»

4

Організація роботи літніх мовних таборів за участю студентів- волонтерів.

червень

5

Підготовка та участь школярів у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови.

Лютий, листопад

6

Участь учителів у проведенні семінарів-практикумів для вчителів англійської мови:

• Реалізація проекту Європейського Союзу „еTwinning Plus” у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області” (на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”).

квітень

7

Забезпечення участі учнів у роботі новоствореного тест-центру Американських Рад з міжнародної освіти за програмою обміну майбутніх лідерів „FLEX” на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”.

Квітень-грудень

8

Заохочення учнів до участі в роботі  мовного клубу з англійської мови „English Speaking Club” для дітей та дорослих у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради „Академія неперервної освіти”.

Січень-травень

Відділ освіти, ЗНЗ

9

Проведення конкурсу „Учитель року-2016” у номінації „Англійська мова”.

10

Забезпечення участі вчителів у проведенні тренінгів та навчальних занять на курсах підвищення фахової кваліфікації та обласних семінарах вчителів англійської мови, зокрема представництв: „Longman”, „Macmillan”, „Oxford University Press”, „Cambridge University Press”, „National Geographic Learning” та „MMPublications”.

11

Створення рубрики „Рік англійської мови” на веб-сайтах відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації та загальноосвітніх навчальних закладах району  для розміщення інформаційних та навчальних матеріалів з англійської мови.

Відділ освіти,ЗНЗ

12

Розміщення на веб-сайті відділу освіти навчальних та методичних матеріалів з англійської мови

13

Проведення квестів, брейн-рингів для дітей та учнівської молоді англійською мовою у закладах освіти району.

березень

ЗНЗ

14

Сприяння розробленню презентаційних матеріалів, буклетів, аудіо- та відеогідів англійською мовою у музейних закладах району.

вересень

15

Забезпечення участі дітей та учнівської молоді у міжнародних конкурсах, фестивалях, змаганнях з англійської мови.

16

Сприяння проведенню у навчальних закладах та закладах культури книжкових виставок, тижнів англійської літератури, віртуальних екскурсій країнами, де англійська мова є основною мовою спілкування та інше.

17

Забезпечення організації та проведення у закладах культури району концертів з піснями англійською мовою, вечорів англійської пісні.

Протягом року

Відділ освіти та відділ культури

18

Забезпечення проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації вивчення англійської мови серед населення різних вікових груп у місцевих засобах масової інформації.

ЗНЗ

19

Розвиток мережі гуртків з вивчення англійської мови у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Рокитнянського району.

вересень

20

Підведення підсумків проведення року англійської мови у Рокитнянському районі. Визначення переможців

грудень