Ромашківський ліцейСубота, 27.04.2024, 12:53

Інтернет сьогодні 1,8 млрд. людей у світі підключені до Мережі Інтернет. Щороку зростає кількість користувачів, серед яких дедалі більше дітей і підлітків. Поширеність Інтернету в Україні, за останніми дослідженнями, становить близько 20%. Тобто майже кожен п 'ятий українець користується Мережею. Ще п'ять років тому користувачами Інтернету були переважно меш¬канці великих міст, які використовували дротові технології та широкосмуговий доступ. Нині ж, завдяки розвитку мобільного Інтернету, стрімке розширення Мережі відбувається навіть у порівняно не¬великих населених пунктах, а користуватися Інтернетом діти починають з 7-8 років. Кількість інтернет-користувачів у країні збільшується за рахунок роз-ширення кабельної мережі у великих містах, а також шляхом підключення до мобільного Інтернету в селах і невеликих містах, де немає фіксованого до¬ступу. Так, тільки за перший квартал 2010 року кількість користувачів стільни¬кового - за технологією GPRS зросла на 25%. А їхня загальна кількість - понад два мільйони людей, серед яких не тільки дорослі, а й молодь - студенти, школярі. Податкові відрахування від надання інтернет-послуг і електронної ко-мерції - це стаття прибутків до Держбюджету України, що постійно зростає. Ця індустрія розвивається, підтримує економіку і відкриває нові інформаційні можливості для українських громадян. Експерти знайшли цікаву залежність - зро¬стання рівня проникнення фіксова¬ного інтернету на 10% тягне за собою збільшення ВВП на1,3%.