Ромашківський ліцейЧетвер, 02.05.2024, 00:17

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Збір лідерів
Збір лідерів

19 жовтня 2017 року учениці нашої школи Саліковська Вікторія та Степанюк Дар’я їздили на збір лідерів учнівського самоврядування, що проходив на базі Рокитнянської школи №1.

Розповідь лідерів нашої школи про відвіданий захід: "Спочатку ми представляли свою презентацію на тему: « Вони здобувають для нас перемогу!». Потім ми вступили в комісію толерантності, волонтерської допомоги та доброти. Після цьго ми відвідали ярмарок, який відбувався на честь Дня Захисника України. Потім нам показали смішне відео про вчителів, яке зняли лідери рокитнянських шкіл. Далі нам запропонували провести невеличку руханку. Після цього нас розділили на чотири команди: квадрат, коло, зигзаг та трикутник. Ми були в команді зигзаг. Нам дали завдання намалювати плаката на одну із запропонованих тем та представити його. Нам випала тема «Шкільне дозвілля». Ми зробили спільне фото з усіма лідерами шкіл.

Враження: нам дуже сподобалося, особливо командна гра та ярмарок".

Переглядів: 376 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0