Ромашківський ліцейПонеділок, 20.05.2024, 03:48

Головна » 2020 » Вересень » 1 » З Днем знань!
З Днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки!
День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Але найбільше свято дляпершокласників. Вам, маленькі школярики, найщиріші вітання з вашим першим дзвоником. Нехай його щемливе відлуння надихає вас і всіх школярів на успіхи та перемоги.
Особливі вітання і одинадцятикласникам, для яких цей перший дзвоник є останнім у їх шкільному житті. Трудіться, навчайтеся, щоб результати ЗНО були високими для подальшого навчання у омріяних вузах.
Бажаю усім вам на цьому шляху зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Бажаю вчителям творчості, впевненості у своїх вихованцях, віри в успіх своєї справи, здоров’я і поваги батьків та учнів.
Батькам – віри в досягнення омріяних висот своїх дітей, взаєморозуміння з ними.
Нехай новий навчальний рік буде успішним для всіх нас.
Бог нам назустріч!

З вітанням та повагою Кононенко Тамара директор закладу.

Переглядів: 211 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0