Ромашківський ліцейП`ятниця, 03.05.2024, 12:48

Головна » 2022 » Листопад » 3 » Вдячність народному депутату України Анні Скороход за розуміння та матеріальну підтримку

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної підтримки, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все ж таки є.

Учительський та учнівський колективи Ромашківського ліцею висловлюють найщирішу вдячність народному депутату України Анні Скороход за розуміння та матеріальну підтримку.

На сьогоднішній час патріотичне виховання учнівської молоді посідає перше місце. Тому ми звернулися з проханням допомогти придбати стенд "Державні символи України".

Анна Костянтинівна зразу ж відгукнулася на наше прохання.

Дуже приємно знати, що є люди, здатні вболівати за моральність підростаючого покоління нашої незалежної, суверенної держави Україна.

Надаючи допомогу школі, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте надію на мирне майбутнє нашої держави.

Переглядів: 98 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0