Ромашківський ліцейЧетвер, 02.05.2024, 01:02

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1 вересня в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято Першого дзвоника!
18 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для учнів 11 класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор школи КононенкоТ.Р. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учнів 1 класу та їх вчительки Волосажир І.М.

Переглядів: 332 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0