Ромашківський ліцейНеділя, 05.05.2024, 16:33

Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Свято квітів та врожаю
Свято квітів та врожаю

13 жовтня 2016 року в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло “Свято квітів та врожаю”, яке стало уже традиційним. У цьому заході взяли участь учні 1-11-их класів, які старанно готувалися заздалегідь, в цьому їм активно допомагали батьки.

Такого розмаїття фарб і світла не бачила навіть сама осінь, а дитячій фантазії не було меж. Школярі у своїх композиціях з квітів та урожаю відображали реалії та події нашого життя. Важко було в такій гармонії природної краси та творчого підходу визначити переможців. З року в рік композиції, які створюють учні, стають кращими і досконалішими, можливо й мистецькими.

Яскравим дебютом ввійшли першокласники в активне шкільне життя. Їхні вироби – яскраве підтвердження тому, що першокласники вже справжні школярі. Це їх перший крок на шляху розвитку творчої майстерності.

Квіткові композиції, яскраві декорації, вироби з овочів та фруктів, які представили всі класи школи, були оцінені членами журі та відзначені грамотами.

Переглядів: 670 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0