Ромашківський ліцейСубота, 27.04.2024, 02:16

Головна » 2014 » Травень » 20 » Семінар вчителів хімії
Семінар вчителів хімії

В понеділок 19 травня в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар-практикум вчителів хімії.

Проблемою «Як формувати в учнів інтерес до вивчення хімії?», -  Г.О. Гоц,  вчитель хімії Ромашківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Рокитнянської райдержадміністрації Київської області,  цікавиться впродовж багатьох років.

І впродовж багатьох років переконана в тому, що велику  роль у розв’язанні цього питання відіграє залучення учнів до позакласної діяльності. Цікавість учнів до хімії реалізує у різних формах не тільки під час проведення уроків, а й під час проведення позакласних заходів.

Дуже полюбляють її вихованці інтелектуальні ігри, які відбуваються з використанням проектних та комп’ютерних технологій. Під час проведення хімічних дослідів та експериментів  користуються віртуальною лабораторією.

Переглядів: 396 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0