Ромашківський ліцейСубота, 27.04.2024, 08:07

Головна » 2013 » Серпень » 28 » Подарунок школі від народного депутата України
Подарунок школі від народного депутата України
Приємний подарунок до початку нового навчального року отримали учні Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів від народного депутата Олександра Онищенка, який на звернення колективу школи вирішити проблему із заміною дерев’яних вікон на металопластикові конструкції фасадної сторони будівлі школи   зреагував миттєво, посприявши виділенню благодійним фондом «Родина» фінансової допомоги у розмірі 47500 гривень, які  використали для встановлення 20 вікон на другому поверсі у навчальних класах. Робота була виконана якісно та оперативно. Працівники школи, батьки вчасно здійснили внутрішні роботи. Задоволені учні, учителі й батьки учнів, адже з новими та сучасними вікнами й сувора зима для дітей не страшна. Педагогічний, батьківський колективи Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та громадськість села вкотре переконались в тому, що Олександр Романович високо цінує нашу довіру і ефективно вирішує проблемні питання виборців.Пишаємось ним, як дієвим народним депутатом, його добрими справами  у вирішенні соціальних питань, які знаходять місце у нашому районі. Дякуємо Вам щиро, Олександре Романовичу, за те, що не залишилися байдужим до наших проблем, відгукнулися на наше прохання і дотримали свого слова. Адже це дійсно цінний, своєчасний та необхідний подарунок для наших дітей.

Переглядів: 445 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0