Ромашківський ліцейП`ятниця, 03.05.2024, 10:27

Головна » 2016 » Травень » 27 » Останній дзвоник
Останній дзвоник

27 травня 2016 року в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося, мабуть, найбільш довгоочікуване свято в навчальному році – свято Останнього дзвінка. Всі учні прийшли святково одягнені, з квітами. Радо зустріли їх вчителі та батьки.

Завітали на шкільне свято і шановні гості. Найбільше з гостей учні знають сільського голову Дем’яненка Петра Степановича, бо він є частим гостем в нашій школі. Від СТОВ «Росія» на святі був головний агроном Чорненький Сергій Михайлович. Також на святі був присутній голова благодійного фонду «На світанку» Герасичев Віталій Іванович.

Свято пройшло урочисто і організовано. Звучали вірші, музика, напутні слова батьків та гостей. Призери олімпіад, конкурсів, змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, Рокитнянської районної державної адміністрації та адміністрації закладу. Грамоти також одержали кращі вчителі та працівники закладу.

Переглядів: 527 | Додав: bloger | Рейтинг: 5.0/1