Ромашківський ліцейСереда, 08.05.2024, 03:29

Головна » 2023 » Лютий » 16 » Непохитна віра в Перемогу!
Непохитна віра в Перемогу!

Учнівське самоврядування Ромашківського ліцею 16 лютого вдруге відзначають День єднання. Повномасштабна війна, розпочата РФ, стала вирішальною у питаннях об’єднання українців як сильної самобутньої нації. Непохитна віра в перемогу – об’єднувальний фактор для українців. За час повномасштабної війни національне єднання стало безпрецедентним. Люди згуртувалися, допомагаючи захисникам всім, чим можуть. Тому і учні нашої школи не стоять осторонь. З початку навчального року працюємо над реалізацією патріотичного проекту «Нащадки нескорених». В ході цього проекту учні постійно готують енергетичні суміші у зіп-пакетах та баночках, долучаються до збору коштів «Монетка для ЗСУ», закуповували ліки та каву для наших захисників, до Дня Святого Миколая передали солодощі дітям з визволених територій Херсонщини. На зібрані кошти в ході акції «Тепло для ЗСУ» придбали «буржуйку» для воїнів 72 бригади «Чорних запорожців». На жаль, війна не закінчилася. Тому і сили та наснага наших дітей, батьків та вчителів не закінчилися. Ми продовжуємо і далі свою роботу. Щиро дякуємо за підтримку всім мешканцям сіл Ромашки, Бакумівка, Маківка, Нова Маківка, Калинівка, Першотравневе. Окрема подяка благодійній організації «Ангели БЦ» за підтримку та допомогу.

З молитвою в серці надіємося на скору перемогу.

Переглядів: 76 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0