Ромашківський ліцейПонеділок, 20.05.2024, 04:23

Головна » 2020 » Листопад » 26 » Міжнародна каманія "16 днів проти насилля"
Міжнародна каманія "16 днів проти насилля"

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основним завданням якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році.

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом.

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня – Міжнародний день волонтера.

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Соціальний педагог Грушова Н.В. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними  способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.
    Учні 9-11х класів взяли участь у проведення занятття «Попередження торгівлі людьми». Де старшокласники звернули увагу  на питання : актуальні дані по торгівлі українцями, поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду, профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.
    Учнівське самоврядування школи підготувало та провело інформаційну хвилинку, під час якої   розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Переглядів: 186 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0