Ромашківський ліцейЧетвер, 09.05.2024, 18:25

Головна » 2015 » Березень » 12 » День благоустрою території Ромашківської школи
День благоустрою території Ромашківської школи

Під час суспільно – корисної праці у школярів формується відповідальне ставлення до навколишнього середовища, а також навички роботи в колективі. Порядок повинен бути як в людині, так і навколо неї, тому дні благоустрою просто необхідні.

11 березня учні нашої школи активно взялися за прибирання території школи від сміття. Робота закипіла.

Усі учасники акції вийшли на шкільне подвір’я, озброївшись віниками, мітлами, совками, граблями, ряднами тощо. Судячи з бойового настрою, усі були готові докласти всі зусилля для того, щоб територія навколо рідної школи засяяла чистотою.

Звичайно, були такі, що переживали: раптом їм не дістанеться інвентарю або не знайдеться робота. Але як виявилося, всі занепокоєння були марними, обсяг роботи був великий і кожному дісталося посильне завдання.

Наш день благоустрою пройшов з гарним настроєм. Всі учасники прибрали територію зі впевненістю у тому, що їх праця допоможе зробити рідну школу чистішою та затишнішою. Цей день, став прекрасним доказом того, які дружні і працьовиті люди вчаться в нашій школі.

Переглядів: 425 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0