Ромашківський ліцейПонеділок, 06.05.2024, 04:23

Головна » 2016 » Березень » 24 » Цікаві факти про навчальний процес в різних країнах світу
Цікаві факти про навчальний процес в різних країнах світу

Навчальний рік у Японії починається на початку квітня і складається з триместрів. Перший триместр закінчується 20 липня, після чого діти йдуть на літні канікули. Другий триместр триває з 1 вересня по кінець грудня, а 3-й - з січня по березень. Перехід з одного класу в інший здійснюється під час однотижневих весняних канікул.

Професія шкільного вчителя в Японії була споконвічно чоловічою. Жінок серед японських викладачів менше половини.

У більшості шкіл Японії немає їдалень, а діти обідають прямо в класі.

У Чехії шкільні канікули бувають взимку і влітку. Літні канікули тривають 2 місяці.

У чеських школах п'ятибальна система оцінювання знань, тільки от «п'ятірка» вважається найгіршою оцінкою, а «одиниця» - кращою.

У Чехії багато вчителів ведуть кілька дисциплін. Приміром, один педагог викладає фізкультуру і математику, інший - чеську мова, співи та хімію.

У Фінляндії не прийнято викликати учня, якщо він не виявив такого бажання. В цій країні вважається неприйнятним виставлення недоліків учнів перед однокласниками.

У фінських школах в класі працює одночасно два викладачі - вчитель і його помічник.

У школах Фінляндії після кожного уроку учні повинні виходити на вулицю, незалежно від погоди і пори року.

Діти, які навчаються в старших класах кубинських шкіл, починають освоювати якусь професію. Учні міських шкіл на 5-7 тижнів вивозяться на сільськогосподарські роботи.

Директор школи в Швеції може перевести талановитого учня в наступний клас, не чекаючи кінця навчального року, щоправда, для цього потрібна згода батьків.

Навчальна пара в університетах Китаю триває всього 40 хвилин.

У Китаї зимові канікули у дітей тривають з кінця грудня до початку лютого. В цей час в країні відзначають Новий рік.

В Ірландії діти 6-15 років в обов'язковому порядку повинні відвідувати школу. У студентів відвідування занять є вільним.

Учні в школах Норвегії розділені на вікові групи - початкові класи, 14-річні підлітки і 18-річна молодь. Примітно, що вони навчаються в різних будівлях.

До 8 класу дітям в норвезьких школах не ставлять оцінки.

Переглядів: 707 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0