Ромашківський ліцейНеділя, 28.04.2024, 14:10

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 89 90 91 92 »
30.05.2013р. -  Екскурсія на ставок рибного господарства. ... Читати далі »
Просмотров: 411 | Добавил: bloger | Дата: 30.05.2013 | Комментарии (0)

12 квітня 2013 року Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів провела суботник по благоустрою шкільної та пишкільної території в рамках весняного двомісячника благоустрою населених пунктів.
20 квітня 2013 року учні, вчителі та батьки взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля".
Як іпланували прибрали шкільну територію, очстили доріжки, побілили шкільний садок, парк Слави, сільський парк - зробили територіючистою та охайною.
Просмотров: 456 | Добавил: bloger | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)

Стало доброю традицією на початку березня кожного року у нашій школі проводити тиждень, присвячений великому сину українського народу - Тарасу Григоровичу Шевченку. Цьогоріч у приміщенні сільської бібліотеки зібрались школярі небайдужі до світлого слова Шевченка. Учні 8 класу розповіли цікаві факти з дитинства відомого митця, учні 5 класу - цікаві інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко", одинадцятикласники читали напам'ять поезії та уривки з улюблених поем.
Просмотров: 469 | Добавил: bloger | Дата: 20.03.2013 | Комментарии (0)

Та найбільше сподобалось учням свято "Масляна", яке проходило у Виставковому центрі міста Києва, куди учні нашої школи їздили на екскурсію 16 березня. Тут діти змогли не лише стати учасником різних забав та ігор, а й зустрітися з учасниками шоу "Україна має талант - 4", "Майстер Шеф", "Х-фактор".
Просмотров: 457 | Добавил: bloger | Дата: 17.03.2013 | Комментарии (0)

Масляна, масниця, колодій - одне календарних побутових свят, яке пов'язане з давнім народним звичаєм проводом Зими і зустріч Весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту. Триває це свято тиждень. Щовечора молодь збиралася на вечорниці.
Тож і внашій школі зібралися учні аби відсвяткувати Масляну. Завітала Масляна не сама, а прихватила із собою сім деньків, кожен із яких розповів про те, чим він славний.
Учні гралися, веселилися та пригощали млинцями - символом сонця.
Просмотров: 456 | Добавил: bloger | Дата: 15.03.2013 | Комментарии (0)

Міжнародний жіночий день має давні традиції. Виявляється, його відзначали ще в Стародавньому Римі як матрони, так і їхні рабині. Перші отримували подарунки від чоловіків, другі - вихідний. І ті, й інші вирушали до храму Вести - хранительки домашнього вогнища. Дійство мало величезне значення, оскільки жіноцтво утверджувало свої принципи.
В нашій школі цього року проходило свято 8 березня в троьх вікових категоріях: в початкових, середніх та старших класах. Зокрема, в змаганнях між старшими класами дівчатка змагалися не лише в спритності та силі, а й у приготуванні тортів та інших домашніх справах. Найактивніші учасниці змагань були відзначені почесними грамотами.
Просмотров: 415 | Добавил: bloger | Дата: 11.03.2013 | Комментарии (0)

23 лютого діти не тільки вітали з Днем захисника Вітчизни своїх тат і дідусів, але й відзначали це свято в школі.
Організовуючи свято 23 лютого в школі, потрібно пам'ятати, що це не просто День чоловіків на противагу 8 березня – Дню жінок. Це в першу чергу День захисника Вітчизни, і упор потрібно зробити на те, що хлопчики – теж майбутні захисники. Навіть якщо вони не будуть служити в армії – вони повинні бути в змозі захистити своїх рідних . А для цього їм потрібно бути сміливими, вправними і сильними.
Ось і в нашій школі пройшли змагання присвячені цьому святу. Змагання "Нумо, хлопці!" проходили в трьох вікових категоріях: 1-4 класи, 5-8 класи та 9 - 11 класи. Учасники змагань продемонстрували свою силу, спритність, прагнення до перемоги. Переможці були відзначенні похвальними грамотами на лінійці.

Просмотров: 449 | Добавил: bloger | Дата: 24.02.2013 | Комментарии (0)