Ромашківський ліцейЧетвер, 16.05.2024, 20:04

Головна » 2021 » Грудень » 24

Сьогодні відбувся робочий візит до нашого закладу депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина разом з начальником відділу освіти Людмилою Соболівською та директором Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяною Лисицею, які ознайомилися із забезпеченням умов для навчання учнів у зимовий період. Газова котельня закладу працює з 2002 року, її обладнання ще витримує робочі навантаження, але деякі пристрої потребували в цьому сезоні заміни. Завдяки сприянню Ярослава Васильовича котельня вчасно була запущена і діти на даний час навчаються у комфортних умовах. Від імені учнівського, педагогічного та батьківського колективів щиро дякую за підтримку та допомогу у вирішенні таких важливих виробничих питань.

Просмотров: 143 | Добавил: bloger | Дата: 24.12.2021 | Комментарии (0)