Ромашківський ліцейСубота, 27.04.2024, 15:45

Головна » 2015 » Грудень » 23

В грудні учнів 8 класу приймали в старшокласники. Восьмикласники показали свої вміння і таланти. Після перегляду здібностей, було прийнято рішення прийняти учнів 8 класу до старшокласників, з цього моменту вони мають право відвідувати шкільні вечори.

Просмотров: 396 | Добавил: bloger | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня.

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Документом визначено, що випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбуд ... Читати далі »

Просмотров: 377 | Добавил: bloger | Дата: 23.12.2015 | Комментарии (0)