Ромашківський ліцейНеділя, 05.05.2024, 15:06

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

DilovaMova.com
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

Головна » 2014 » Лютий » 09
Українська біатлоністка всупереч прогнозам зуміла не лише випередити свою більш титуловану сестру, але і завоювала першу медаль Сочі, фінішувавши третьою у спринтерській гонці.
Українка Віта Семеренко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км на олімпіаді в Сочі.
На фініші українці не вистачило миті, щоб випередити росіянку Ольгу Вилухину - 1,8 секунди. Перемогу у спринті здобула словачка Анастасія Кузьміна.
Таким чином, Віта Семеренко принесла Україні першу нагороду на Олімпіаді в Сочі - українці піднімаються на п'єдестал пошани на зимових Олімпійських іграх вперше з Турина-2006, коли бронзу виграла танцювальна пара фігуристів Грушина/Гончаров. А в біатлоні в останній раз українські атлети залишали слід в далекому 1998-му на Іграх в Нагано. Тоді в індивідуальній гонці на 15 км срібло виграла Олена Петрова.
Відзначимо, що інші укр ... Читати далі »
Просмотров: 433 | Добавил: bloger | Дата: 09.02.2014 | Комментарии (0)