Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівНеділя, 24.06.2018, 04:29

Ромашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

09623 Київська обл., Рокитнянський р-н, с.Ромашки, вул. Шкільна, 1,

тел. 04562-236-45,  e-mail: romashkyschool@gmail.com , КОД ЄДРПОУ 25300750

НАКАЗ

01 вересня  2017 р.                                          с. Ромашки                                            № 121

Про організацію методичної роботи в школі

На виконання Закону України «Про освіту», «Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», спрямованої на розвиток системи освіти регіону, оптимізацію навчально-виховного процесу, підвищення ефективності науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, вдосконалення її структури, професійного росту та розвитку творчої активності педагогів, упровадження в практику роботи досягнень науки, нових технологій

НАКАЗУЮ:

1.У 2017/2018 н.р. продовжити працювати над науково-методичною проблемою «Розвиток  життєвих компетентностей учнів (2014-2019 рр.)» «Розвиток пізнавальної самостійності і креативних компетентностей учнів через проблемно-пошукову  роботу» (2017/2018н.р.) (протягом року, голова МР)

2.Для керівництва і координації методичної роботи затвердити склад методичної ради:

голова – заступник директора з навчально-виховної роботи  Дем’яненко І.В.

секретар – заступник директора з виховної роботи  Поляк Н.І.

члени: Клочан О.О., учитель початкових класів, Бойко К.В., учитель зарубіжної літератури, Ткаченко Л.А., учитель початкових класів, художньої культури, Гоц Г.О., учитель біології, хімії.

3.Затвердити таку мережу колективних форм методичної роботи:

3.1. Шкільні методичні об’єднання:

- вчителів початкових класів;

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

- вчителів природничо-математичного циклу;

- вчителів технічно-естетичного циклу;

- класних керівників.

4. Затвердити склад творчої мікрогрупи вчителів української мови та літератури:

- Т.Р.Кононенко;

- Н.І.Поляк;

- В.С.Калитюк.

5.Затвердити таку структуру методичної роботи в закладі:

5.1. Інструктивно-методичні наради

5.2. Групові консультації

5.3. Семінари

5.4. Семінари-практикуми

5.5. Співбесіди з учителями-предметниками

5.6. Психолого-педагогічний семінар

6. Призначити керівниками МО вчителів:

О.О.Клочан – вчителів початкових класів;

К.В.Бойко – вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

Г.О.Гоц – вчителів природничо-математичного циклу;

Л.А.Ткаченко – вчителів технічно-естетичного циклу;

Н.І.Поляк – класних керівників.

7. Створити умови  педагогам Гоц Г.О., Іваненко В.І., Ткаченко Л.А.  для проходження курсів підвищення кваліфікації.

8.Організувати постійно діючі психолого-педагогічні семінари практичному психологу Іваненку В.І., соціальному педагогу Грущовій Н.В. для роботи у районних МО (протягом року).

9.Провести епізодичні заходи з педагогами:

9.1. Творчі звіти вчителів, які атестуються «Від атестації до атестації» (лютий)

9.2. Конкурс «Учитель року 2018» (листопад) та «Класний керівник року 2018»

9.3.Тижні профмайстерності вчителів, що атестуються (листопад-грудень)

9.4.З метою підвищення якості навчально-виховного процесу, формування в учнів інтересу до вивчення предметів та покращення позакласної роботи з навчальних дисциплін організувати та провести предметні тижні. (протягом року)

9.5.Тиждень молодого вчителя (грудень)

10.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Дем’яненко І.В.

Директор школи                                                                                                  Т.Р.Кононенко

З наказом ознайомлена:                                                І.В.Дем’яненко