Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівСубота, 20.10.2018, 17:00

Ромашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

09623 Київська обл., Рокитнянський р-н, с.Ромашки, вул. Шкільна, 1,

тел. 04562-236-45,  e-mail: romashkyschool@gmail.com , КОД ЄДРПОУ 25300750

НАКАЗ

01 вересня  2018 р.                                          с. Ромашки                                            № 135

Про організацію методичної роботи в школі

На виконання Закону України «Про освіту», «Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», спрямованої на розвиток системи освіти регіону, оптимізацію навчально-виховного процесу, підвищення ефективності науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, вдосконалення її структури, професійного росту та розвитку творчої активності педагогів, упровадження в практику роботи досягнень науки, нових технологій

НАКАЗУЮ:

1.У 2018/2019 н.р. продовжити працювати над науково-методичною проблемою «Розвиток  життєвих компетентностей учнів (2014-2019 рр.)»  (протягом року, голова МР)

2. Для керівництва і координації методичної роботи затвердити склад методичної ради:

голова – заступник директора з навчально-виховної роботи  Дем’яненко І.В.

секретар – заступник директора з виховної роботи  Поляк Н.І.

члени: Клочан О.О., учитель початкових класів, Бойко К.В., учитель зарубіжної літератури, Ткаченко Л.А., учитель початкових класів, художньої культури, музичного мистецтва,  Гоц Г.О., учитель біології, хімії.

3. Затвердити таку мережу колективних форм методичної роботи:

3.1. Шкільні методичні об’єднання:

- вчителів початкових класів;

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

- вчителів природничо-математичного циклу;

- вчителів технічно-естетичного циклу;

- класних керівників.

4.Затвердити таку структуру методичної роботи в закладі:

4.1. Інструктивно-методичні наради

4.2. Групові консультації

4.3. Семінари

4.4. Семінари-практикуми

4.5. Співбесіди з учителями-предметниками

4.6. Психолого-педагогічний семінар

5. Призначити керівниками МО вчителів:

О.О.Клочан – вчителів початкових класів;

К.В.Бойко – вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

Г.О.Гоц – вчителів природничо-математичного циклу;

Л.А.Ткаченко – вчителів технічно-естетичного циклу;

Н.І.Поляк – класних керівників.

6. Створити умови  педагогам Кононенко Т.Р., Гоц Г.О., Клочан О.О., Дем'яненко Я.В.  для проходження курсів підвищення кваліфікації.

7. Організувати постійно діючі психолого-педагогічні семінари практичному психологу Іваненку В.І., соціальному педагогу Грущовій Н.В. для роботи у районних МО (протягом року).

8. Провести епізодичні заходи з педагогами:

8.1. Творчі звіти вчителів, які атестуються «Від атестації до атестації» (лютий)

8.2. Конкурс «Учитель року 2019» (листопад)

8.3.З метою підвищення якості навчально-виховного процесу, формування в учнів інтересу до вивчення предметів та покращення позакласної роботи з навчальних дисциплін організувати та провести предметні тижні. (протягом року)

9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Дем’яненко І.В.

Директор школи                                                                                                  Т.Р.Кононенко

З наказом ознайомлена:                                                І.В.Дем’яненко