Ромашківський КЗЗСОП`ятниця, 22.11.2019, 09:17

Ромашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

09623 Київська обл., Рокитнянський р-н, с.Ромашки, вул. Шкільна, 1,

тел. 04562-236-45,  e-mail: romashkyschool@gmail.com , КОД ЄДРПОУ 25300750

НАКАЗ

02 вересня  2019 р.                                          с. Ромашки                                            № 82

Про організацію методичної роботи в школі

На виконання Закону України «Про освіту», «Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», спрямованої на розвиток системи освіти регіону, оптимізацію навчально-виховного процесу, підвищення ефективності науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, вдосконалення її структури, професійного росту та розвитку творчої активності педагогів, упровадження в практику роботи досягнень науки, нових технологій

НАКАЗУЮ:

1.У 2019/2020 н.р. розпочати  працювати над науково-методичною проблемою «Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища

в умовах компетентнісного підходу»  (протягом року, голова МР)

2.Для керівництва і координації методичної роботи затвердити склад методичної ради:

голова – заступник директора з навчально-виховної роботи  Дем’яненко І.В.

секретар – заступник директора з виховної роботи  Поляк Н.І.

члени: Клочан О.О., учитель початкових класів, Бойко К.В., учитель зарубіжної літератури, Ткаченко Л.А., учитель початкових класів, музичного мистецтва,  Гоц Г.О., учитель біології, хімії.

3.Затвердити таку мережу колективних форм методичної роботи:

3.1. Шкільні методичні об’єднання:

- вчителів початкових класів;

- вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

- вчителів природничо-математичного циклу;

- вчителів технічно-естетичного циклу;

- класних керівників.

4.Затвердити таку структуру методичної роботи в закладі:

4.1. Інструктивно-методичні наради

4.2. Фокус-групи

4.3. Семінари

4.4. Семінари-практикуми

4.5. Співбесіди з учителями-предметниками

4.6. Психолого-педагогічний семінар

5.Призначити керівниками МО вчителів:

О.О.Клочан – вчителів початкових класів;

К.В.Бойко – вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

Г.О.Гоц – вчителів природничо-математичного циклу;

Л.А.Ткаченко – вчителів технічно-естетичного циклу;

Н.І.Поляк – класних керівників.

6.Створити умови  педагогам Дем'яненко І.В., Куцику П.Д., Одрині В.Г., Калитюк В.С., Вдовиченко В.М., Іваненко Т.Д.   для проходження курсів підвищення кваліфікації.

7.Організувати постійно діючі психолого-педагогічні семінари практичному психологу Іваненку В.І., соціальному педагогу Грушовій Н.В. для роботи у районних МО (протягом року).

8.Провести епізодичні заходи з педагогами:

8.1. Творчі звіти вчителів, які атестуються «Від атестації до атестації» (лютий)

8.2. Конкурс «Учитель року 2020» (листопад)

8.3.З метою підвищення якості навчально-виховного процесу, формування в учнів інтересу до вивчення предметів та покращення позакласної роботи з навчальних дисциплін організувати та провести предметні тижні. (протягом року)

9.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Дем’яненко І.В.

Директор школи                                                                                                  Т.Р.Кононенко

З наказом ознайомлена:                                                І.В.Дем’яненко