Ромашківський ліцейСубота, 20.04.2024, 09:50

Головна » 2021 » Травень » 6 » Відновлення освітнього процесу
Відновлення освітнього процесу

Ромашківський  заклад загальної середньої освіти

Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

вул. Шкільна, 1, с.Ромашки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09623

тел. 04562-236-45,  e-mail: romashkyschool@gmail.com

КОД ЄДРПОУ 25300750

Н А К А З

30 квітня  2021 р.                                        с. Ромашки                                                 № 22

Про організацію освітнього процесу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу № 16 засідання комісії Рокитнянської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.04.2021, наказу відділу освіти Рокитнянської селищної ради від 30.04.2021 №97 «Про організацію освітнього процесу у  закладах освіти Рокитнянської селищної територіальної громади»

НАКАЗУЮ:

1. Відновити освітній процес з 05.05.2021 року у загальноосвітньому навчальному закладі освіти у звичному режимі.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Дем'яненко І.В.:

1) довести дану інформацію до відома класних керівників, вчителів, батьків;

2) розмістити на сайті закладу освіти організацію освітнього процесу та інформацію про запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;

3) тримати на особливому контролі дотримання посилених протиепідемічних заходів у закладах з метою уникнення значного поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                               Т.Р.Кононенко

З наказом ознайомлена:                              І.В.Дем’яненко

Переглядів: 157 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0