Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівВівторок, 24.10.2017, 14:04

Головна » 2017 » Вересень » 19 » Тренування з екстенної евакуації
Тренування з екстенної евакуації

Позапланово 19.09.2017р. у Ромашківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, під час навчального процесу були проведені тренування з екстреної евакуації учнів та працівників.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

ПАМ'ЯТКА З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі.

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

• Не грайся із сірниками, запальничками. Стеж, щоб цього не робили твої друзі та молодші від тебе діти.
  • Не влаштовуй сам та з іншими дітьми ігор з вогнем поблизу будівель, гаражів, дровітні, у підвалах, повітках і на горищах будинків.
  • Додержуйся правил пожежної безпеки, коли користуєшся бенгальськими вогнями, хлопавками.
  • Не нагрівай на вогні невідомих предметів, використаних банок із-під фарб, аерозольних балончиків.
  • Після перегляду телепередач завжди вимикай телевізор.
  • Не залишай без догляду електронагрівальні прилади.
  • Додержуйся правил користування газовою плитою. Користуйся нею тоді, коли вдома є дорослі.

ОЗНАКИ ОТРУЄННЯ ЧАДНИМ ГАЗОМ

• запаморочення;
  • блювота;
  • головний біль;
  • червоний колір обличчя;
  • непритомність.

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

• Постраждалого треба винести чи вивести на свіже повітря.
  • Покласти холодний компрес на голову або вмити холодною водою.
  • Якщо дихання слабке, дати понюхати нашатирний спирт, застосувати штучне дихання.
  • Якщо потерпілий перебуває в непритомному стані, треба терміново покликати лікаря.
  • Коли потерпілий опритомнів, його необхідно покласти в ліжко, розтерти тіло, покласти грілку до ніг, напоїти міцним чаєм або кавою.

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОПІКАХ

• Негайно підставити обпечене місце під струмінь холодної води на 15 – 20 хв. Можна прикласти холодні примочки, загорнутий у чистий поліетиленовий мішечок лід.
  • підсушити місце опіку чистою тканиною – бинтом, лляним рушником.
  • Якщо опік легкий, то це місце можна не перев'язувати.
  • Якщо пухирі великі й наповнені рідиною, обов'язково треба прикласти суху чисту серветку і закріпити її.
  • Не можна проколювати пухирі, щоб не занести інфекції.
  • Уражене місце можна змастити протиопіковими засобами.

Обов'язково звернутися до лікаря.

Переглядів: 28 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: