Ромашківський ліцейСубота, 20.04.2024, 03:01

Головна » 2013 » Вересень » 26 » Свято квітів та врожаю «Золота осінь»
Свято квітів та врожаю «Золота осінь»

Нещодавно в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято квітів та врожаю. У цьому заході взяли участь учні 1 – 11-их класів, які старанно готувалися, створювали різноманітні композиції, виготовляли костюми. З року в рік композиції, створені учнями, стають все кращими.

На цьому святі присутні ще раз переконалися,  що учні нашої школи талановиті:  вміють гарно готувати та закликати гостей до своїх столів.

З нетерпінням всі чекали ярмарки: хтось хотів придбати кусочок пирога, або щось інше, а хтось намагався спробувати свої сили в бізнесі – реалізувати товари. І чого тільки не було на ярмарку: соковиті фрукти, смачні торти і пироги, солодкі «Когутики» та інше.

Наприкінці свята переможців нагородили грамотами. Всі розійшлися щасливі, що змогли себе показали й на інших подивитися.

Переглядів: 526 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0