Ромашківський ліцейСубота, 20.04.2024, 17:28

Головна » 2017 » Березень » 30 » Спільний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів
Спільний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів

На базі нашої школи 27 березня пройшов Спільний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів "Захист прав неповнолітніх від негативних інформаційних впливів та попередження суїцидальних проявів серед учнівської молоді”.

Семінар пройшов за таким планом:

1. Відкриття семінару. Мета та завдання .

Хорунжа К.І., методист РМК

2. Дотримання педагогічними працівниками вимог законодавства щодо захисту прав дітей від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, запобігання порушень соціально-психологічної адаптації дітей і підлітків до гострого і хронічного стресу та забезпечення діяльності психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу.

Хорунжа К.І., методист РМК

3. Комп’ютерна залежність – ознаки, стадії, причини виникнення та профілактика. Селфіманія – хвороба чи спосіб самовираження?

Іваненко В.І.,практичний психолог

Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Убезпечення дітей від негативних інформаційних впливів. Групи смерті в соціальних мережах.

Грушова Н.В., соціальний педагог

Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Обмін досвідом, особливості проведеної профілактичної роботи. Перегляд відео матеріалів. Тренінгові вправи.

Практичні психологи

та соціальні педагоги ЗНЗ

6. Різне. Індивідуальні консультації.

Переглядів: 332 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0