Ромашківський ліцейЧетвер, 28.03.2024, 11:41

Головна » 2018 » Березень » 14 » Районна акція "Обмін школами"
Районна акція "Обмін школами"

В рамках проведення районної акції учнівського самоврядування "Обмін школами" учні Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ренкеу Ольга (10 клас), Ткаченко Юлія (10 клас), Саліковська Вікторія (9 клас), Степанюк Дарина (9 клас) 13 березня 2018 року відвідали Телешівське НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок". Були відвідані уроки основи здоров'я (9 клас) та трудового навчання (10 клас).

Телешівське НВО на чолі з адміністрацією радо зустріли учнів нашої школи, провели ознайомлювальну екскурсію по школі.

Для учнів 9 - 10 класів Телешівського НВО лідери нашої школи провели інтелектуальну гру "Щасливий випадок" з історії та культури України.

По закінченню роботи відбулося спільне засідання лідерів самоврядування обох шкіл.

Переглядів: 352 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0