Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівПонеділок, 25.09.2017, 03:45

Головна » 2017 » Серпень » 17 » Останні приготування до нового навчального року
Останні приготування до нового навчального року

«Школа – мой дом, милый дом мой родной» - чудові рядки з пісні про школу. Напевно, кожен учень нашої країни пишається і любить свій другий дім. Адже стільки часу ми проводимо саме тут.  Але для того щоб добре пройшов навчальний рік, влітку потрібно докласти максимум зусиль щоб відремонтувати навчальні кабінети, привести до ладу пришкільну територію, спортивний майданчик і так далі.

Закінчились приготування Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, і вже відкриті двері, щоб розпочати новий навчальний рік і дарувати дітям нові знання. Цього року в нашій школі було проведено ремонт в навчальних кабінетах, пофарбовано підлогу в коридорах, відремонтовано їдальню та ганок. А у вітрок 16 серпня учні та вчителі нашої школи об’єдналися для спільної роботи – прибирання пришкільної території та приготування до нового навчального року. Діти із задоволенням виконували доручену їм справу, адже дуже сумували за рідною школою та друзями під час літніх канікул.

Тож дорогі учні - налаштовуйтесь на плідну працю і готуйтесь оволодівати все новими і новими знаннями!

Переглядів: 30 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0
welcome you hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Alinka76)

Fuck me and fill me mouth with his sweet cum
Copy the link and go to me... https://vk-cc.com/newnew