Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівПонеділок, 20.11.2017, 23:45

Головна » 2017 » Березень » 14 » Нумо Дівчата!
Нумо Дівчата!

Напередодні свята весни й натхнення – 8-го березня у школі було проведено конкурс «Нумо, дівчата!», що організували педагог-організатор Іваненко Т.Д.  та учні – лідери учнівського самоврядування нашої школи.

В конкурсі змагались команди дівчаток 5, 6 та 7 класу: «Дюймовочки» (5 клас), «Сонечко»  (6 клас), «Проліски»  (7 клас). Їх завзято підтримували вболівальники.

Різнопланові конкурси дали можливість дівчаткам виявити не лише кмітливість, ерудицію, а й творчі таланти, спортивні уміння та знання кулінарії.

Третє місце посіла команда ««Дюймовочки» (5 клас, класний керівник Калитюк В.С.), друге місце посіла команда «Проліски»  (7 клас, класний керівник Іваненко Т.Д.)   а переможцями стала команда «Сонечко» (6 клас, класний керівник Куцик П.Д.).

Переглядів: 41 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: