Ромашківський ліцейСубота, 20.04.2024, 14:08

Головна » 2017 » Березень » 1 » Калиновий дзвін
Калиновий дзвін

24 лютого 2017 року було проведено районний дитячо-юнацькоий конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін».

В конкурсі взяли участь 28 сольних виконавців, 6 дуетів, 1 тріо, 2 ансамблі із 15 загальноосвітніх закладів району.

Учні нашої школи також брали участь у цьому конкурсі. Отже за результатами конкурсу та на основі рішення журі учні нашої школи зайняли такі місця:

ІІІ місце у ІІ віковій групі (11 – 14 років) зайняла учениця 7 класу Алексюк Олександра за виконання пісні «В чистім полі»  (музичний керівник Ткаченко Л. А.);

ІІ місце – ансамбль нашої школи за виконання пісні «Вербовая дощечка» (муз. кер. Ткаченко Л.А.).

Переможців та призерів районного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» нагороджено дипломами відділу освіти Рокитнянського РДА. Вітаємо наших призерів!

Переглядів: 534 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0