Ромашківський ліцейВівторок, 16.04.2024, 23:46

Головна » 2017 » Липень » 21 » Генератор прописів імені для навчання дітей письму
Генератор прописів імені для навчання дітей письму

Проект Розвиток дитини пропонує активним батькам та вихователям дитячих садків нову можливість для навчання дітей письму – Генератор прописів імені. Цей сервіс допоможе створити індивідуальні завдання-прописи для дітей для першого знайомства дітей з літерами абетки.

Виконання вправи дозволить дошкільнятам поступово, не форсуючи подій та не відчуваючи втоми, вдосконалити свою майстерність, а батькам та педагогам – не турбуватись про пошук дидактичних розвиваючих завдань для дітей.

Навчання дитини тому, як правильно писати своє ім'я є першим кроком до грамотності, що може стати приємним досвідом для вас і вашої дитини. Скористайтесь генератором прописів імені для того, щоб навчити власну дитину написанню свого імені.

Кожне сформоване письмове завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження прописів друкованих літер для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Генератор прописів імені

Переглядів: 380 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0