Ромашківський ліцейСереда, 24.04.2024, 08:42

Головна » 2012 » Грудень » 14 » День Святого Андрія Первозваного
День Святого Андрія Первозваного

З усього циклу осінніх традиційних свят день Андрія Первозваного-найцікавіший.Від нього віє чарівною українською стихією.Саме в день Катерини відбувалися великі вечорниці.

13 грудня учні нашої школи теж завітали до однієї з українських хат,де їх чекала добра господиня.На вечорницях було весело-загадували загадки,розповідали бувальщини,разом із господинею готували смачну калиту та щей ворожили.

Свята українського народу на пошану Сонця-найособливіші в традиційні культурі.Ми маємо відродити багату скарбничку народу щоб не втратити зв»язку поколінь та передати нащадкам ті духовні надбання яку дійшли до нас із сивої давнини.

Переглядів: 563 | Додав: bloger | Теги: 13 Грудня, Свято Андрія | Рейтинг: 0.0/0