Ромашківський ліцейСереда, 24.04.2024, 00:20

Головна » 2017 » Травень » 21 » День Матері
День Матері

Весна приносить нам багато чудових свят, які ми святкуємо всією родиною. Свято Матері відзначають люди всього світу. Воно припадає на другу неділю травня, коли природа-матінка вбирає свою землю весняними квітами.

День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

19.05.2017 року у нашій школі педагогом-організатором та учнівським самоврядуванням було проведено свято до Дня Матері. У ньому взяли участь учні 1 - 10 класів, які у цей день від усієї душі вітали дорогих мам зі святом.

Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

Переглядів: 407 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0