Ромашківський ліцейП`ятниця, 19.04.2024, 03:04

Головна » 2019 » Жовтень » 3 » Бібліотечний урок «Фольклор українського народу»
Бібліотечний урок «Фольклор українського народу»

У шкільній бібліотеці 02.10.19р. для учнів 4 класу був проведений завідувачем бібліотекою та класним керівником - бібліотечний урок «Фольклор українського народу». Учням розповідалось про фольклор, а також його жанри. Особливу увагу на уроці приділялося окремій жанровій групі у фольклорній творчості українського народу – легенді. Як і перекази, легенди покликані зберегти у народній пам'яті й передати майбутнім поколінням знання про історичне минуле народу, пояснити причини виникнення різних явищ природи, їхню суть, зафіксувати народні уявлення наших пращурів про них. На відміну від переказів, легенди менш достовірні, у них допускається вигадане, фантастичне, неймовірне. Але поряд з цим, легенди - це не прості вигадки, адже беруть свій початок з реальних подій.

Дітям сподобалось і було цікаво, бо слухали затамувавши подих.

Переглядів: 240 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0