Ромашківський ліцейП`ятниця, 19.04.2024, 16:36

Головна » 2018 » Квітень » 20 » Акція «Посади своє дерево»
Акція «Посади своє дерево»

Виховання середовищем, створеного самими ж дітьми – одна з найбільш тонких сфер педагогічного процесу.

В.Сухомлинський

Одним з головних напрямків екологічної роботи Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів є озеленення території, створення колекції різноманітних рослин, характерних для нашої місцевості. Цю традицію школярі дуже полюбляють. Завдяки турботливості й наполегливості на подвір’ї школи є гарна клумба та сад.

Акції «Посади своє дерево» та «Зроби Україну чистою» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Поляк Н.І. та вчителя біології Гоц Г.О. стала традиційною, проводиться щорічно навесні.

Цього року школа активно включилася до роботи в рамках двомісячника озеленення і благоустрою. Учні 5-11 класів разом з учителем трудового навчання Іваненко Т.Д. посадили саджанці дерев та кущів.

Недаремно Лев Платонович Симиренко писав: « Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям».

Школярі, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але ми намагаємося робити посильні внески в розв’язання цих питань. Тож девізом акції є: «Природу-матінку, як щастя бережіть, любов свою на ділі докажіть».

Переглядів: 325 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0