Ромашківський КЗЗСОВівторок, 28.01.2020, 02:43

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 55 56 57 58 59 60 61 »
Школа робить великий внесок у державну справу - боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу, захищає майбутнє покоління батьків, а отже й дітей, які за кілька років прйдуть до школи.
Учні школи взяли активну участь у відзначенні міжнародного Дня боротьби зі СНІДом:
провели тематичну лінійку,анкетування старшокласників, виставку конкурс стінгазет і плакатів присвяченій проблемі.

Просмотров: 171 | Добавил: bloger | Дата: 02.12.2013 | Комментарии (0)

29 листопада 2013 року в 5 класі відбулося свято-презентація "Ось такий наш 5 клас". учні розповіли про клас, продемонстрували свої таланти.
Просмотров: 191 | Добавил: bloger | Дата: 30.11.2013 | Комментарии (0)

Голодомор 1932-1933 рр. був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою терору голодом, тобто геноцидом.

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було пі ... Читати далі »

Просмотров: 214 | Добавил: bloger | Дата: 24.11.2013 | Комментарии (0)

8 листопада 2013 року в бібліотеці села Ромашки, учнями
5 - 11 класві було проведено День писемності та мови.
Учні підготували цікавий матеріал про життя і діяльність Нестора Літописця, Ярослава Мудрого.
Одинадцятикласники розповіли про утиски та заборони української мови в роки царизму, а учні 6 класу продекламували вірші сучасних поетів даної тематики.
Просмотров: 199 | Добавил: bloger | Дата: 13.11.2013 | Комментарии (0)

На осінніх канікулах в середу 30 листопада в Телешівському НВО пройшов відбірковий етап районного конкурсу КВК, темою якого була "Профорієнтація". Наші учні гідно виступили і зайняли перше місце. А у фіналі, який проходив в Рокитнянському будинку культури 7 листоапада наша команда з гумористичною назвою "Сало" зайняла шосте місце.
Просмотров: 177 | Добавил: bloger | Дата: 11.11.2013 | Комментарии (0)

25 жовтня 2013 року в Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов суботник, на якому учні школи прибирали пришкільну територію, клумби та сільський парк.
Всі учні школи взяли активну участь у цій благородній справі. Адже всі ми хочемо щоб рідна природа відновлювалася, дихати чистим повітрям та відпочивати у гарно облаштованому парку.
Просмотров: 169 | Добавил: bloger | Дата: 25.10.2013 | Комментарии (0)

В понеділок 14 жовтня наше село відмічало ювілей 240 років з дня заснування.
С розпочалося вранці з молебені в Свято-покровському храмі.
В другій половині дня, воно продовжилося концертом в сільському будинку культури. В концерті взяли активну участь учні нашої школи та вихованці дитячого садочка. А також виступили гурти "Барви" та "Яблуневий цвіт."
Після концерту під відкритим небом була святкова дискотека з живою музикою.
Закінчилося свято красивим феєрверком.
Просмотров: 174 | Добавил: bloger | Дата: 15.10.2013 | Комментарии (0)