Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівСереда, 23.01.2019, 09:22

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 50 51 »

12 квітня 2014 року педагогічний та учнівський колективи Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у проведенні соціально-економічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій під гаслом "Зробимо Україну чистою!" Упорядковано територію закладу, паркову зону вцентрі села Ромашки та парк Слави.

Просмотров: 126 | Добавил: bloger | Дата: 12.04.2014 | Комментарии (0)

19 березня у Рокитнянському професійному ліцеї відбувся фінальний тур інтелектуальної гри "Ерудит". Участь у змаганнях взяли команди-переможці відбіркових турів - "Прометей" (Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), "Ювента" (Синявська ЗОШ І-ІІІ ступенів), "Юніор" (Запрудянське НВО ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок) та команда нашої школи "Інтелект". В цікавій, захоплюючій, змістовній та непередбачуваній грі наша команда посіла друге місце.

Призери гри отримали грамоти інтелектуального клубу "Ерудит" та фінальний приз - смачний торт, виготовлений і оздоблений учнями-кондитерами професійного ліцею.

Просмотров: 149 | Добавил: bloger | Дата: 21.03.2014 | Комментарии (0)

З метою приведення території школи у належний вигляд після зими, 13 березня було проведено суботник. Учні 1-4 класів разом з класоводами Шосталь О.З., Білецькою Н.М., Клочан О.О., та Волосажир І.М. - підмітали асфальтні доріжки навколо школи.

Учні 5-9 класів прибирали листя, яке залишилось після зими.

Учні 10-11 класів прибирали пришкільний парк.

Після суботника територія школи стала чистою та красивою.

Просмотров: 167 | Добавил: bloger | Дата: 14.03.2014 | Комментарии (1)

12 березня у Рокитнянському професійному ліцеї відбулися півфінальні змагання районного конкурсу "Ерудит". Наша команда "Ерудит" вийшла у фінал конкурсу. компанію нашій команді у фіналі склали юні ерудити Синявської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Запрудянського НВК та Рокитнянської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

Просмотров: 157 | Добавил: bloger | Дата: 13.03.2014 | Комментарии (1)

7 березня у Ромашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято, присвячене 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, у якому взяли участь учні 5 - 9 класів.
Виконувалися добре відомі і призабуті твори Кобзаря, в кожному з яких поет постав як справжній патріот України.
Не менш красиво було була представлена презентація учня 9 класу Дем'яненка Дмитра на тему "Шевченко і Київщина". Особливо хвилюючим стало виконання поезій "Реве та стогне Дніпр широкий" Вікторією Саліковською та "Садок вишневий коло хати" Андрієм Артеменком, Мирославою Коваленко та іншими учнями 5 класу.

Просмотров: 127 | Добавил: bloger | Дата: 07.03.2014 | Комментарии (0)

Сьогодні, 21 лютого, Україна запам'ятає надовго! Наші біатлоністки завоювали для України першу золоту медаль зимових Олімпіад за 20 років, вигравши жіночу естафету!
Свої імена в історію вписали Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.
Перше та єдине "золото" на білих Олімпіадах Україні принесла у 1994 році фігуристка Оксана Баюл. Відтоді у нас була одна срібна медаль та три "бронзи". Загалом на зимових Олімпійських іграх українці виграли вже сім нагород.
Нагадаємо, раніше на Олімпіаді в Сочі Віта Семеренко виграла бронзову нагороду у спринтерській гонці.

Просмотров: 142 | Добавил: bloger | Дата: 21.02.2014 | Комментарии (1)

Українська біатлоністка всупереч прогнозам зуміла не лише випередити свою більш титуловану сестру, але і завоювала першу медаль Сочі, фінішувавши третьою у спринтерській гонці.
Українка Віта Семеренко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км на олімпіаді в Сочі.
На фініші українці не вистачило миті, щоб випередити росіянку Ольгу Вилухину - 1,8 секунди. Перемогу у спринті здобула словачка Анастасія Кузьміна.
Таким чином, Віта Семеренко принесла Україні першу нагороду на Олімпіаді в Сочі - українці піднімаються на п'єдестал пошани на зимових Олімпійських іграх вперше з Турина-2006, коли бронзу виграла танцювальна пара фігуристів Грушина/Гончаров. А в біатлоні в останній раз українські атлети залишали слід в далекому 1998-му на Іграх в Нагано. Тоді в індивідуальній гонці на 15 км срібло виграла Олена Петрова.
Відзначимо, що інші укр ... Читати далі »
Просмотров: 127 | Добавил: bloger | Дата: 09.02.2014 | Комментарии (0)