Ромашківський ліцейСубота, 20.04.2024, 06:25

Головна » 2014 » Січень » 21 » 70-річниця визволення Рокитнянського району.
70-річниця визволення Рокитнянського району.
У 2014 році відзначається 70-річниця визволення Рокитнянського району села Ромашки від німецько-фашистських загарбників. Операція по визволенню Рокитнянського району тривала з 6 по 31 січня село Ромашки було визволено 7 січня. нажаль все менше залишається учасників та очевидців тих подій. Але пам'ять про їхній подвиг завжди буде жити у наших серцях. З нагоди 70-річчя визволення в Україні проводиться естафета пам'яті "Слава визволителям України". Рокитнянський районприймає участь у цій естафеті. 10 січня керівництво Таращанського району урочисто передали прапор 136-ої стрілкової Гвардійської дивізії, бійці якої безпосередньо брали участь у визволенні сіл району. Для того щоб кожен населений пункт мав змогу бачити цей прапор. З ініціативи райдержадміністрації та районної ради 13.01.2014 рокупроводилася автоестафетапам'яті. Біля Братської могили було проведено мітинг присвячений 70-ій річниці визволення Рокитнянського району села Ромашки від німецько-фашиських загарбників та було вручено копію прапора визволення 136 дивізії, який був переданий у музей Ромашківської школи. Мітинг відкрив сільський голова Дем'ненко П.С., який надав словозаступнику голови РДА Кононець Л.П., заступнику голови районної ради Маничу М.І., військовому комісару Рокитнянського району Бабенку В.С., голові ради ветеранів Рокитнянського району Красіеу М.О. та очевидцю тих подій Теличку М.Я., а також перед присутніми виступили учні Ромашківської ЗОШ І - ІІІ ступенів: Яременко Я., Колєснік М., Волосажир Д., Саліковська В., Артеменко А., а учень 9 класу Дем'яненко Дмитро зачитав вірш присвячений світлій пам'яті свого дідуся Василенка Василя Кіндратовича.
Переглядів: 473 | Додав: bloger | Рейтинг: 0.0/0