Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівНеділя, 24.06.2018, 04:29

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту


DilovaMova.com
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання











Відомість

про результативність участі учнів Ромашківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

у творчих та спортивних конкурсах, змаганнях, турнірах

(за останні 4 роки)

 

№ п/п

Прізвище та ініціали учня

Клас

Вид занять

Призове місце

Керівник гуртка, секції та ін.

Районний  етап

1

Калитюк Н.В

9

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

І

Калитюк В.С.

2

Дем’яненко Д.П

7

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

ІІІ

Калитюк В.С.

3

Харченко В.С.

10

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

ІІІ

Калитюк В.С.

4

Калитюк Н.В.

9

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка

І

Калитюк В.С.

5

Харченко В.С.

10

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,  присвячений Шевченківським дням

І

Калитюк В.С.

6

Харченко В.С.

11

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,  присвячений Шевченківським дням

І

Калитюк В.С.

7

Харченко В.С.

11

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

ІІ

Калитюк В.С.

8

Дем’яненко Д.П.

9

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка

ІІ

Калитюк В.С.

9

Савченко О.О.

11

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка

ІІІ

Калитюк В.С.

10

Калитюк Н.В.

11

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,  присвячений Шевченківським дням

І

Калитюк В.С.

11

Суховой Б.О.

9

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

ІІ

Калитюк В.С.

12

Пилипенко В.В.

10

Змагання  до Дня фізичної культури і спорту України

ІІ

Пилипенко Н.М.

13

Шкільна команда

5-6

Змагання  з міні-футболу

ІІ

Пилипенко Н.М.

14

Буц Г.В.

8

Змагання  з шашок

ІІІ

Пилипенко Н.М.

15

Шкільна команда

10-11

Змагання  з міні-футболу

ІІІ

Пилипенко Н.М.

16

Романік В.С. 

11

Змагання  з шашок

ІІ

Пилипенко Н.М.

17

Шкільна команда

9-11

Змагання  на Національний   Кубок  з  шкільного футболу «Євро-2012»

ІІ

Пилипенко Н.М.

18

Шкільна команда

8-9

Змагання  з гандболу

ІІІ

Пилипенко Н.М.

19

Шкільна команда

3-4

Змагання  з міні-футболу

ІІІ

Білецька Н.М.

20

Клімук А.А.

11

Легкоатлетичний   крос

ІІ

Пилипенко Н.М.

21

Лазарєв А.С.

10

Змагання з футболу

ІІ

Пилипенко Н.М

22

Савченко Т.О.

11

Змагання з футболу

ІІ

Пилипенко Н.М

23

Шкільна команда

3-4

Змагання  з міні-футболу

ІІІ

Клочан О.О.

24

 Пилипенко В.В.

11

Змагання  до Дня фізичної культури і спорту України

І

Пилипенко Н.М.

25

Бондаренко Ю.В.

11

Легкоатлетичний   крос

ІІІ

Пилипенко Н.М.

26

Буц  Г.М.

8

Змагання з легкої атлетики

ІІ

Пилипенко Н.М.

27

Шкільна команда

6-8

 Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»

І

Пилипенко Н.М.

28

Пилипенко В.А.

8

Змагання з футболу

ІІ

Пилипенко Н.М

29

Шкільна команда

9-11

Змагання  з міні-футболу «Шкіряний м’яч»

ІІІ

Пилипенко Н.М

30

Білобров С.В.

10

Змагання з настільного тенісу

ІІІ

Каралкіна Ю.В.

31

Калитюк Н.В.

11

Змагання з настільного тенісу

ІІІ

Каралкіна Ю.В.

32

 Пилипенко В.В.

11

Змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту України:

І

Пилипенко Н.М.

33

Клочан О.О.

3

Конкурс дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»

І

Клочан О.О.

34

Волосажир Р.В.

11

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Фотоаматори”

І

Бойко К.В.

35

Вощан В.В.

4

Обласний поетичний конкурс «Зерна доброти».

ІІІ

Шосталь О.З.

36

Клочан О.А.

2

Всеукраїнський конкурс «Новорічна іграшка»

ІІ

Клочан О.О.

37

Марціх А.О.

3

 Літературний конкурс «Книга в моєму житті»

ІІІ

Білецька Н.М.

38

Дем’яненко Д.П.

7

 Літературний конкурс «Книга в моєму житті»

ІІІ

Калитюк В.С.

39

Гурток “Юний еколог”

 

Всеукраїнська  природоохоронна  акція «Синиця – птах року –2012»

І

Гоц Г.О.

40

Волосажир Д.В.

5

Еколого-натуралістичний  конкурс «Юний дослідник»

І

Гоц Г.О.

41

Ансамбль «Дивограй»

7-9

Дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

ІІ

Ткаченко Л.А.

42

Волонтерський загін «Криниця доброти»

7-11

Районний конкурс «Кращий волонтерський загін року»

ІІ

Поляк Н.І.

43

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»

І

Гоц Г.О.

44

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Природоохоронна акція «Зустрічаємо пернатих»

І

Гоц Г.О.

45

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Еколого-натуралістичний  конкурс «Юний дослідник»

І

Гоц Г.О.

46

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Акція в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища

«День Землі»

І

Гоц Г.О.

47

Клочан О.А.

2

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Літературна творчість”

ІІІ

Клочан О.О.

48

Клочан О.А.

3

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Літературна творчість”

І

Клочан О.О.

49

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»

І

Гоц Г.О.

50

Калитюк Н.П.

11

Всеукраїнський  юнацький  фестиваль «В об’єктиві натураліста» (номінація і тема кращий слайд-фільм «Провісники весни»)

І

Гоц Г.О.

51

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнська  природоохоронна  акція «Бджолоїдка – птах року – 2013»

І

Гоц Г.О.

52

Клочан С.А.

9

Всеукраїнська  експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна» (номінація «Духовна спадщина мого роду»)

І

Клочан О.О.

53

Клочан С.А.

9

Конкурс фотографій «Неосяжна  моя Україно!» (номінація «Наші  мандри»).

ІІ

Клочан О.О.

54

Клочан О.А.

3

Конкурс  плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя»

І

Клочан О.О.

55

Харитоненко К.В.

11

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей» (номінація «Образотворче мистецтво»)

І

Клочан О.О.

56

Ткаченко О.В.

8

Заочний  Всеукраїнський конкурс фотографій «Неосяжна  моя Україно!» (номінація «Дива України очима дітей»).

ІІІ

Ткаченко Л.А.

57

Бойко Б.О.

10

Огляд-захист проектів “Безпека роботи дітей в Інтернеті”

ІІІ

Іваненко В.І.

58

Харченко В.С.

11

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Літературна творчість”

І

Калитюк В.С.

59

Білобров С.В.

10

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей» (номінація «Образотворче мистецтво»)

ІІІ

Клочан О.О.

60

Волосажир Д.В.

7

Конкурс фотографій «Неосяжна моя Україна» (номінація «Архітектурні пам’ятки»)

ІІ

Волосажир І.М.

61

Волосажир Д.В.

7

Конкурс фотографій «Неосяжна моя Україна» (номінація«Свята спадщина» )

ІІ

Волосажир І.М.

62

Дем'яненко Д.П.

9

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей» (номінація «Літературні твори»)

І

Калитюк В.С.

63

Поляк Г.Д.

10

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей» (номінація «Літературні твори»)

ІІІ

Поляк Н.І.

64

Пархоменко Я.С.

10

Мистецько-патріотичний конкурс «Афганська війна очима дітей» (номінація «Літературні твори»)

ІІІ

Чорненька Н.М.

Обласний етап

65

Харченко В.С.

11

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості,  присвячений Шевченківським дням

ІІ

Калитюк В.С.

66

Гурток “Юний еколог”

 

Всеукраїнська  природоохоронна  акція «Синиця – птах року –2012»

ІІІ

Гоц Г.О.

67

 Волосажир Д.В.

  5

Еколого-натуралістичний  конкурс «Юний дослідник»

ІІІ

Гоц Г.О.

68

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»

І

Гоц Г.О.

69

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Природоохоронна акція «Зустрічаємо пернатих»

І

Гоц Г.О.

70

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Еколого-натуралістичний  конкурс «Юний дослідник»

І

Гоц Г.О.

71

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Акція в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища

«День Землі»

І

Гоц Г.О.

72

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»

ІІ

Гоц Г.О.

73

Вихованці гуртка «Юні любителі природи»

 

Всеукраїнська  природоохоронна  акції «Бджолоїдка – Птах року - 2013»

І

Гоц Г.О.

74

 Клочан О.А.

3

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Літературна творчість”

ІІІ

Клочан О.О.

75

Харченко В.С.

11

«Я – Київщини гордість і надія» у номінації “Літературна творчість”

ІІ

Калитюк В.С.

76

Дем’яненко Д.П.

10

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика

ІІ

Калитюк В.С.

77

Дем’яненко Д.П.

10

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка

ІІІ

Калитюк В.С.

78

Дем’яненко Д.П.

10

Обласний поетичний конкурс «Зерна доброти».

І

Калитюк В.С.

79

Клочан О.А.

4

Обласний поетичний конкурс «Зерна доброти».

І

Клочан О.О.

80

Клочан С.А.

10

«Твоє майбутнє – в твоїх руках»

І

Клочан О.О.

                 

На базі школи протягом 2015/2016 діяло  два гуртки «Юні охоронці природи» та «Географічне краєзнавство» від НВЦТМ.

Вихованець гуртка «Юні охоронці природи» Клочан Олександр (кер. Гоц Г.О) нагороджений дипломом за І місце у Всеукраїнському  конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» за роботу «Фенологічні спостереження за плодово-ягідними рослинами» Роботу переможців районного етапу конкурсу направлено для участі у обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

В номінації «Кращий слайд-фільм» нагороджений за І місце – Суховой Богдан, вихованець гуртка «Юні охоронці природи» ЦДЮТ Рокитнянського району (кер. Гоц Г.О.), за роботу «Першоцвіти». В номінації «Краща фоторобота» нагороджена за ІІ місце – Волосажир Діана, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» ЦДЮТ Рокитнянського району, за роботу «Малі річки України»;

    Роботу переможців районного етапу конкурсу направлено для участі у обласному етапі  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

Вихованців  гуртка «Історичне краєзнавство» ЦДЮТ Рокитнянського району Марціх Анну, Саліковську Вікторію, Степанюк Дарію за роботу «Свято-Покровський храм в селі Ромашки»» (кер. Клочан О.О.) нагороджено дипломом І ступеня за перемогу у І (районному) етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Їх роботу направлено для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

В районній  історико-краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Київщина козацька»

(напрям «Доба козаччини в історії Київщини»)  за роботу «Козацькі повстання кінця ХІ початку ХІІ ст. Участь у них жителів нашого краю» нагороджені за І місце – група учнів Волосажир Діана, Колєснік Марина, Клочан Станіслав  (кер. Клочан О.О.).

За результатами виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія» та на основі рішення журі визнано призером  (ІІ місце)   у номінації «Технічний дизайн» – Ничипоренка Владислава за роботу «Екомобіль» (кер. Іваненко В.І.).

В районному  етапі конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!» в номінації «Дива України очима дітей» за ІІ місце нагороджено  Скорика Олександра за роботу «Будинок лісовика» (кер. Клочан О.О.);  Волосажир Діану В’ячеславівну за роботу «Сонячне затемнення» (кер. Клочан О.О.).

У Всеукраїнському   конкурсі «Український сувенір»  (напрям «Зразки традиційних іграшок» І вікова категорія) за ІІ місце нагороджено  Клочана Олександра за роботу «Українка»  (кер. Іваненко Т.Д.)

 

У 2015/2016 навчальному році проведено шкільний  етап ХУІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, в якому взяли участь  95 учнів  3-11 класів – 63%. А в районному етапі цього конкурсу  учень 11 класу Дем’яненко Дмитро   посів   ІІ місце.

У минулому навчальному році  проведено шкільний етап УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, в якому взяли участь 65 учнів  5-11 класів – 53%. А в районному етапі цього конкурсу учень 11 класу Дем’яненко Дмитро   посів   ІІ місце.

Увійти на сайт

Гаряча лінія


Захист прав дитини


Сайти шкіл району