Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівП`ятниця, 19.10.2018, 13:04

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту


DilovaMova.com
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання











Відомість

про учнів-призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів (за останні 4 роки)

Ромашківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

 

                                                             

Призові місця по роках:

 

ІІ етап (районний)

2012-2013

1

Скорик Ярослав

10

фізика

І

Куцик В.Д.

2

Губа Світлана

11

англійська мова 

І

Бойко А.М.

4

Калитюк Назарій

10

Хімія

І

Гоц Г.О.

5

Голубець Василь

7

українська мова  та література

І

Калитюк В.С.

6

Суховой Богдан

8

інформаційні технології

І

Іваненко В.І.

7

Білобров Сергій

9

інформаційні технології

І

Іваненко В.І.

8

Савченко Олександр

10

інформаційні технології

І

Іваненко В.І.

9

Калитюк Назарій

10

астрономія

І

Куцик В.Д.

10

Пилипенко Василь

11

Фізична культура

І

Пилипенко Н.М.

11

Білобров Сергій

9

Біологія

ІІ

Гоц Г.О.

12

Савченко Олександр

10

англійська мова 

ІІ

Бойко А.М.

13

Білобров Сергій

9

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

14

Скорик Олександр

6

Математика

ІІ

Дем’яненко О.В.

15

Суховой Богдан

8

Інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

16

Калитюк Назарій

10

інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

17

Дем’яненко Дмитро

8

Світова література

ІІ

Бойко К.В.

18

Волосажир Діана

6

Образотворче мистецтво

ІІ

Клочан О.О.

19

Суховой Богдан

8

Математика

ІІІ

Дем’яненко О.В.

20

Савченко Олександр

10

екологія

ІІІ

Гоц Г.О.

21

Губа Світлана

11

екологія

ІІІ

Гоц Г.О.

22

Дем’яненко Дмитро

8

українська мова  та література

ІІІ

Калитюк В.С.

23

Губа Світлана

11

українська мова  та література

ІІІ

Калитюк В.С.

24

Калитюк Назарій

10

історія

ІІІ

Одрина В.Г.

25

Клімук Андрій

11

правознавство

ІІІ

Одрина В.Г.

26

Скорик Ярослав

10

правознавство

ІІІ

Одрина В.Г.

27

Білобров Сергій

9

Інформатика

ІІІ

Іваненко В.І.

28

Савченко Олександр

10

Світова література

ІІІ

Бойко К.В.

29

Шворак Олексій

9

географія

ІІІ

Клочан О.О.

30

Шворак Олексій

9

економіка

ІІІ

Вдовиченко В.М.

31

Єгорова Ірина

11

Фізична культура

ІІІ

Пилипенко Н.М.

ІІ етап (районний)

2013-2014

1

Голубець Василь

8

Біологія

І

Гоц Г.О.

2

Скорик Ярослав

11

Трудове навчання

І

Іваненко В.І.

3

Скорик Ярослав

11

правознавство

І

Одрина В.Г.

4

Калитюк Назарій

11

Інформатика

І

Іваненко В.І.

5

Калитюк Назарій

11

астрономія

І

Куцик В.Д.

6

Дем’яненко Дмитро

9

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

7

Шворак Олексій

10

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

8

Калитюк Назарій

11

Хімія

ІІІ

Гоц Г.О.

9

Скорик Олександр

7

фізика

ІІ

Куцик В.Д.

10

Бойко Богдан

10

фізика

ІІ

Дем’яненко Я.В.

11

Дем’яненко Дмитро

9

українська мова  та література

ІІ

Калитюк В.С.

12

Калитюк Назарій

11

українська мова  та література

ІІ

Поляк Н.І.

13

Савченко Олександр

11

англійська мова 

ІІ

Бойко А.М.

14

Суховой Богдан

9

Інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

15

Савченко Олександр

11

інформаційні технології

ІІ

Іваненко В.І.

16

Скорик Ярослав

11

Фізична культура

ІІ

Каралкіна Ю.В.

17

Волосажир Діана

7

Образотворче мистецтво

ІІ

Клочан О.О.

18

Харитоненко Катерина

11

Образотворче мистецтво

ІІ

Клочан О.О.

19

Бойко Богдан

10

англійська мова 

ІІІ

Бойко А.М.

20

Шворак Олексій

10

історія

ІІІ

Одрина В.Г.

21

Скорик Ярослав

11

екологія

І

Гоц Г.О.

22

Савченко Олександр

11

екологія

ІІ

Гоц Г.О.

23

Дем’яненко Дмитро

9

Економіка

ІІІ

Вдовиченко В.М.

24

Шворак Олексій

10

Географія

ІІІ

Клочан О.О.

25

Суховой Богдан

9

Інформаційні технології

ІІІ

Іваненко В.І.

26

Дем’яненко Дмитро

9

Світова література

ІІ

Бойко К.В.

27

Савченко Олександр

11

Світова література

ІІІ

Бойко К.В.

28

Король Юлія

8

Образотворче мистецтво

ІІІ

Клочан О.О.

29

Гоменюк Ольга

9

Образотворче мистецтво

ІІІ

Клочан О.О.

30

Паращук Наталія

10

Образотворче мистецтво

ІІІ

Клочан О.О.

ІІ етап (районний)

2014-2015н.р.

1

Бойко Богдан

11

Інформатика

І

Іваненко В.І.

2

Волосажир Діана

8

Історія

І

Одрина В.Г.

3

Шворак Олексій

11

Історія

І

Одрина В.Г.

4

Дем’яненко Дмитро

10

Фізика

ІІ

Куцик В.Д.

5

Скорик Олександр

8

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

6

Дем’яненко Дмитро

10

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

7

Гладун Дмитро

11

Хімія

ІІ

Гоц Г.О.

8

Шворак Олексій

11

Географія

ІІ

Клочан О.О.

9

Суховой Богдан

10

Інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

10

Голубець Василь

9

Інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

11

Суховой Богдан

10

Астрономія

ІІ

Куцик В.Д.

12

Дем’яненко Дмитро

10

Українська мова та література

ІІ

Калитюк В.С.

13

Голубець Василь

9

Українська мова та література

ІІ

Калитюк В.С.

14

Голубець Василь

9

Біологія

ІІІ

Гоц Г.О.

15

Скорик Олександр

8

Математика

ІІІ

Дем’яненко О.В.

16

ПопадинецьАнастасія

8

Інформатика

ІІІ

Іваненко В.І.

17

Гладун Дмитро

11

Українська мова та література

ІІІ

Чорненька Н.М.

ІІ етап (районний)

2015-2016н.р.

1 Дем’яненко Дмитро 11 Українська мова та література І Калитюк В.С.
2 Волосажир Діана 9 Історія І Одрина В.Г.
3 Скорик Олександр 9 Хімія І Гоц Г.О.
4 Суховой Богдан 11 Астрономія І Куцик В.Д.
5 Попадинець Анастасія 9 Інформатика І Іваненко В.І.
6 Волосажир Діана 9 Правознавство І Одрина В.Г.
7 Дем’яненко Дмитро 11 Історія ІІ Одрина В.Г.
8 Ткаченко Юлія 8 Українська мова та література ІІ Поляк Н.І.
9 Голубець Василь 10 Інформатика ІІ Іваненко В.І.
10 Суховой Богдан 11 Інформатика ІІ Іваненко В.І.
11 Гоменюк Ольга 11 Правознавство ІІ Одрина В.Г.
12 Голубець Василь 10 Біологія ІІІ Гоц Г.О.
13 Суховой Богдан 11 Екологія ІІІ Гоц Г.О.
14 Суховой Богдан 11 Хімія ІІІ Гоц Г.О.
15 Голубець Василь 10 Географія ІІІ Вдовиченко В.М.
16 Гоменюк Ольга 11 Економіка ІІІ Вдовиченко В.М.
17 Голубець Василь 10 Інформаційні технології ІІІ Іваненко В.І.
18 Суховой Богдан 11 Інформаційні технології ІІІ Іваненко В.І.

ІІІ етап (обласний)

2012-2013 н.р.

1

Шворак Олексій

9

Хімія

Учасник

Гоц Г.О.

2

Пилипенко Василь

11

Фізична культура

Учасник

Пилипенко Н.М.

ІІІ етап (обласний)

2013-2014 н.р.

1

Голубець Василь

 

Біологія

Учасник

Гоц Г.О.

2

Скорик Ярослав

11

Трудове навчання

ІІІ

Іваненко В.І.

3

Скорик Ярослав

11

Правознавство

Учасник

Одрина В.Г.

4

Калитюк Назарій

11

Інформатика

ІІ

Іваненко В.І.

5

Калитюк Назарій

11

Астрономія

Учасник

Куцик В.Д.

6

Скорик Ярослав

11

Екологія

Учасник

Гоц Г.О.

ІІІ етап (обласний)

2014-2015 н.р.

1

Бойко Богдан

11

Інформатика

 

Іваненко В.І.

2

Волосажир Діана

8

Історія

 

Одрина В.Г.

3

Шворак Олексій

11

Історія

 

Одрина В.Г.

ІІІ етап (обласний)

2015-2016 н.р

1 Дем'яненко Дмитро 11 Українська мова та література ІІІ Калитюк В.С.

 

Увійти на сайт

Гаряча лінія


Захист прав дитини


Сайти шкіл району