Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівП`ятниця, 19.10.2018, 13:03

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту


DilovaMova.com
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання











Відомість

про учнів – призерів обласних, районних конкурсів-захистів наукових робіт за програмою Малої академії наук  Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(за останні 4 роки)

Роки

Прізвище, ім’я

Клас

Результат

Предмет

Учитель

Примітка

Рай етап

Обл.етап

2012-2013 н.р.

Білобров Марія

11

І

Учасник

Географія

Клочан О.О.

Поглиблено

Калитюк Назарій

10

ІІ

 

Укр.  мова і літ

Калитюк  В.С.

Стосовно профілю

Савченко Олександр

10

ІІ

 

Світова літ.

Бойко К.В.

Стосовно профілю

Овдієнко Аліна

9

ІІ

 

Укр.  мова і літ

Ткаченко Л.А.

Стосовно профілю

Харченко Вікторія

11

ІІ

 

Хімія

Гоц Г.О.

Поглиблено

Харченко Вікторія

11

ІІІ

 

Історія України

Одрина В.Г.

Поглиблено

Скорик Ярослав

10

ІІІ

 

Біологія

Іваненко В.І.

Поглиблено

Заруцький Владислав

10

ІІІ

 

Математика

Дем’яненко  О.В

Поглиблено

2013-2014 н.р.

Савченко Олександр

11

І

Учасник

Світова літ.

Бойко К.В.

Стосовно профілю

Поляк Галина

10

І

Учасник

Хімія

Гоц Г.О.

Поглиблено

Пархоменко Ярослав

10

ІІ

 

Світова літ.

Чорненька Н.М.

Стосовно профілю

Дем’яненко Дмитро

9

ІІ

 

Укр. література

Калитюк В.С.

Стосовно профілю

Бойко Богдан

10

ІІ

 

Математика

Дем’яненко О.В.

Поглиблено

Дем’яненко Дмитро

9

ІІ

 

Історія України

Одрина В.Г.

Поглиблено

Бойко Богдан

10

ІІ

 

Англійська мова

Бойко А.М.

Стосовно профілю

Скорик Ярослав

11

ІІІ

 

Біологія

Іваненко В.І.

Поглиблено

2014-2015 н.р.

Дем’яненко Дмитро

10

І

 

Укр. література

Калитюк В.С.

Стосовно профілю

Суховой Богдан

10

І

 

Географія

Вдовиченко В.М.

Поглиблено

Бойко Богдан

11

І

 

Англійська мова

Бойко А.М.

Стосовно профілю

Дем’яненко Дмитро

10

ІІ

 

Історія України

Одрина В.Г.

Поглиблено

Клочан Станіслав

10

ІІ

 

Історія України

Клочан О.О.

Поглиблено

Голубець Василь

9

ІІІ

 

Біологія

Іваненко В.І.

Поглиблено

Поляк Галина

11

ІІІ

 

Хімія

Гоц Г.О.

Поглиблено

Білобров Сергій

11

ІІІ

 

Фізика

Куцик В.Д.

Поглиблено

Пархоменко Ярослав

11

ІІІ

 

Світова літ.

Чорненька Н.М.

Стосовно профілю

2015-2016 н.р. Дем’яненко Дмитро 11 ІІІ І Укр. література Калитюк В.С.  
Суховой  Богдан 11     Англійська мова Бойко А.М.  
Суховой Богдан 11 І учасник обласного туру Біологія Гоц Г.О.  
Дем’яненко Дмитро 11 ІІ   Історія України Одрина В.Г.  
Скорик Олександр 9 ІІІ   Математика Демяненко О.В.  
Увійти на сайт

Гаряча лінія


Захист прав дитини


Сайти шкіл району