Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенівПонеділок, 19.11.2018, 23:49

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту


DilovaMova.com
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання











Ромашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

09623 Київська обл., Рокитнянський р-н, с.Ромашки, вул. Шкільна, 1,

тел. 04562-236-45,  e-mail: romashkyschool@gmail.com , КОД ЄДРПОУ 25300750

Н А К А З

 

 

17 травня  2017 р.                                       с. Ромашки                                                       №66

 

Про підсумки роботи з обдарованими

дітьми  і талановитою молоддю

З метою виявлення, навчання та розвитку обдарованих дітей, враховуючи освітні потреби, можливості та пізнавальні інтереси школярів у робочому навчальному плані, було виділено з варіативної складової   години.

Робота шкільного колективу сприяла виявленню та підтримці талановитої молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати.

Команди учнів школи брали активну участь у районних спортивних змаганнях, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. 

Учень 10 класу Ткаченко Артем виборов ІІ місце з настільного тенісу та ІІІ місце – біг на дистанції 400м.

Команда хлопців вибороли ІІІ місце з міні-футболу «Comspec».

Учениця 8 класу Степанюк Дар’я зайняла ІІІ місце у стрибках в довжину з розбігу.

Учень 11 класу Бойко Максим у силовому триборстві виборов І місце у змаганні з гирьового спорту.

Учениця 10 класу Русу Любов з настільного тенісу посіла ІІІ місце.

Учениця 8 класу Марціх Анна    ІІІ місце з шашок.

Команда хлопців 5-9 класи  виборола  ІІІ місце у районних фінальних змаганнях з гандболу.

          Учні школи  брали  участь у  конкурсах:

 -  мистецько-патріотичному  конкурсі  «Афганська війна очима дітей»;

 -  конкурсі плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя»;

 - Всеукраїнській  експедиції учнівської та студентської молодді «Моя Батьківщина - Україна»;

- Всеукраїнському конкурсі фотографій «Неосяжна  моя Україно!»;

- еколого-натуралістичній  акції «Ліси для нащадків»;

- природоохоронній акції «День Землі»;

- виставка-конкурсу «Право очима дітей»;

- виставка-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»;

- Всеукраїнська виставка-конкурсу «Український сувенір»;

- Всеукраїнський конкурс «Космічні фантазії»;

- ІУ Всеукраїнський фестиваль «Народна писанка».       

Вихованці гуртка ЦДЮТ «Юні екологи» (кер. Гоц Г.О) у районному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» посіли ІІ місце.

Вихованець гуртка ЦДЮТ «Юні друзі природи» (кер. Гоц Г.О) Голубець Василь учень 11 класу у районному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» виборов І місце.

Вихованці гуртка ЦДЮТ «Історичне краєзнавство» (кер.Клочан О.О.) у районному етапі конкурсу «Юні екскурсоводи»  зайняли І місце.

Вихованці гуртка ЦДЮТ «Історичне краєзнавство» (кер.Клочан О.О.) у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» отримали І місце.

Вихованці гуртка ЦДЮТ «Історичне краєзнавство» (кер.Клочан О.О.) Скорик Олександр учень 10 класу  та Клочан Олександр учень 6 класу у районній історико-краєзнавчій експедиції учнівської  молоді «Київщина козацька» вибороли два  І місця.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ у  районному конкурсі творчих робіт «Київщина без корупції» отримали такі результати;

учениці  6  класу  Корчак Мирослава та Семенюта Анна –  два І місця;

учениця 6 класу Ковтун Марина    - ІІІ місце.

           Вихованка гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ Корчак Мирослава, учениця 6 класу, у  районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» виборола ІІІ місце.

Вихованка гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ учениця 6 класу Корчак Мирослава у  районному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» виборола І місце.

Учень 6 класу отримав І та ІІ місце у районному етапі конкурсу фотографій «Неосяжна  моя  Україно!» (учитель Клочан О.О.)

Учениці 3 класу Самелюк Єлизавета отримала ІІ місце та Савченко Софія – ІІІ місце  у районному етапі  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». (учитель Волосажир І.М.)

Учениця 8 класу Марціх Ірина отримала ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (учитель Клочан О.О.)

Учениця 7 класу Алексюк Олександра виборола ІІІ місце у ІІ віковій групі районного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін».

Ансамбль «Дивограй» виборов  ІІ місце у категорії «Вокальні колективи» районного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін».

            Учениця 6 класу Попадинець Вікторія у районному етапі поетичного конкурсу «Зерна доброти» виборола ІІ місце.

Учениця 6 класу Ковтун Марина  виборола ІІ місце у І етапі обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» в  номінації «Живопис».

Учениця 10 класу Вишенська Наталія виборола ІІ місце у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням з номінації «Історія України і державотворення».

Учениця 5 класу Чорненька Анастасія  виборола І місце у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням з номінації «Література»

            Результативність участі учнів  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад така:

І місце: з математики у 6 класі (Стовбира Катерина);

ІІ місце:  з інформаційних технологій у 11 класі (Голубець Василь); з образотворчого мистецтва  у 11 класі (Король Юлія); з хімії у 10 класі (Скорик Олександр) у 9 класі (Ренкеу Ольга);

ІІІ місце: з української мови та літератури у 8 класі (Саліковська Вікторія) та у 11 класі (Величко Тетяна); з історії у 9 класі (Ренкеу Ольга); з образотворчого мистецтва у 10 (Русу Любов); з економіки у 10 класі (Драч Олена); з хімії у 8 класі (Саліковська Вікторія); з фізики у 9 класі (Марціх Ірина).

 

 67 учнів 6-11 кл. (61%) від загальної кількості учнів 6 -11 кл. взяли ли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Жодного переможця не було з зарубіжної  літератури, екології, трудового навчання, інформатики, географії, правознавства  та англійської мови. Це свідчить про низький рівень  роботи вчителів з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з цих предметів.

У 2016/2017 навчальному році проведено шкільний  етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, в якому взяли участь 76 учнів 3 – 11 класів (50%), що на 13% менше за минулий рік. З них молодшого віку (3, 4 кл.) – 15 учнів, середнього віку (5 – 8 кл.) –  33 учні, старшого віку (9 – 11 кл.) – 28 учнів.

 А в районному етапі цього конкурсу  учениця  5 класу Савченко  Світлана    посіла   ІІІмісце.

У минулому навчальному році  проведено шкільний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, в якому взяли участь 57 учнів  5 – 11 класів (41%), що на 21% менше за минулий рік. з них молодшого віку (5-7 кл.) –27 учнів, середнього віку (8 – 9кл.) – 15 учнів, старшого віку (10 – 11 кл.) – 15 учнів . А в районному етапі цього конкурсу учениця 8 класу Саліковська Вікторія    посіла   ІІ місце.

У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України взяли участь учні 9-11 класів з високим рівнем інтелектуального потенціалу, які активно працювали у НТУ школи. Була організована робота по таких секціях:  англійська мова, історія України,та математика. Результативність показана у таблиці:

 

Прізвище, ім’я учня, клас

Тема роботи

Керівник

Місце у районному етапі

Скорик Олександр,

10 клас

«Арифметичні дії з графіками функцій»    

Дем'яненко О.В.

ІІІ

 

           Слід відзначити наукового  керівника Демяненка О.В., який  вміло організував пошукову діяльність учня, цілеспрямовано працює  над розвитком науково-дослідницьких здібностей учнів. Але не всі вчителі, які мають  досвід роботи, залучають старшокласників до наукової діяльності з своїх предметів та приділяють недостатньо уваги роботі з обдарованою молоддю.

У 2016/2017 навчальному році приділялась належна увага позакласній роботі з предметів. 

Вчителями-предметниками було проведено цикл інтелектуальних ігор в рамках місячників, предметних тижнів та пам’ятних днів календаря:

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ :

 

1.Учителям школи постійно продовжуватити роботу з метою виявлення та розвитку творчого потенціалу та здібностей обдарованих учнів школи.

2.Учителям екології Гоц Г.О., англійської мови Бойко А.М., зарубіжної літератури Бойко К.В., інформатики та трудового навчання Іваненку В.І.,  географії Вдовиченко В.М. та правознавства Одрині В.Г. організувати якісну підготовку учнів до участі у  Всеукраїнських учнівських олімпіад.

3.Заступнику директора з навчально-виховної роботи І.В.Дем’яненко постійно контролювати роботу вчителів школи з обдарованими дітьми.

4.Заступнику директора школи з виховної роботи Поляк Н.І. рекомендувати і надалі залучати талановиту молодь школи до участі в різноманітних конкурсах, змаганнях, турнірах, контролювати роботу позакласних гуртків.

5.Відповідальність за виконання цього наказу залишаю за собою.

 

 Директор школи                                                                                               Т.Р.Кононенко

 

                       З наказом ознайомлені:                      І.В.Дем’яненко

                                                                            Н.І.Поляк

Увійти на сайт

Гаряча лінія


Захист прав дитини


Сайти шкіл району